Informacje o nas.

Sluch.com.pl jest niezależnym źródłem opisów i testów cyfrowych aparatów słuchowych oraz innych urządzeń wspomagających słyszenie, a także dostarczającym informacje o nowościach w tej tematyce pod adresem internetowym www.sluch.com.pl. Sluch.com.pl jest w całości własnością „eSluch.pl", a www.sluch.com.pl jest redagowana przez Arkadiusza Stankiewicza. Firma „eSluch.pl” została założona w 1991 roku natomiast strona www.sluch.com.pl została zarejestrowana w 1996 roku początkowo będąc stroną informacyjną o firmie „eSluch.pl”.
Obecnie wypełniamy wortal bezstronną treścią w całości przygotowywaną przez nas zawierającą tak dużo szczegółowych informacji jak tylko możemy dostarczyć. Główną treść wortalu stanowią codzienne wiadomości oraz opisy produktów wspomagających słyszenie. Obecnie stronę ożywia forum dyskusyjne, baza aparatów słuchowych (w budowie) oraz artykuły pogłębiające wiedzę w zakresie protetyki słuchu. Żywimy głębokie przekonanie, że dostarczanie samodzielnie przygotowanej treści jest kluczem do zachowania wortalu wysoce interesującym w przeciwieństwie do stron po prostu powielających informacje.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za regularne odwiedziny oraz witamy na pokładzie nowych gości.

 

Jeżeli jesteście państwo dystrybutorem aparatów słuchowych oraz urządzeń z nimi związanych na terenie Polski i chcielibyście aby na stronie znalazł się opis aparatu lub technologii którą oferujecie bardzo prosimy o kontakt.
W naszym wortalu istnieje również możliwość zamieszczenia reklam. W sprawie szczegółowych informacji prosimy również o kontakt.

Kontakt: email: as @ esluch kropka pl lub telefonicznie: 601 650 pięćset piętnaście.

Back to Top